Bikini depiliacija nėštumo metu

Depiliacija vašku – greitas ir efektyvus nepageidaujamų plaukelių šalinimas, kai tai atlieka patyręs meistras. Dauguma mūsų nori nuolat mėgautis lygia ir glotnia oda, ne išimtis ir besilaukiančios moterys. Tik dažnai kyla klausimas – ar galima? Atsakymas – galima.

Bikini depiliacija netgi gali tapti tikru išsigelbėjimu dėl higieninių sumetimų, kadangi dažną moterį nėštumo laikotarpiu vargina padidėjęs prakaitavimas. O, kaip žinia, depiliacija yra puikus būdas sumažinti diskomfortą, atsiradusį dėl gausaus prakaitavimo.

Kitas svarbus niuansas – nėštumo metu, dėl hormonų pokyčių organizme, vienoms moterims plaukuotumas sumažėja (jei Jūs viena iš jų – sveikinam!), tačiau kitas pradeda erzinti padidėjęs plaukuotumas. Tokiu atveju depiliacija – tikras išsigelbėjimas, kadangi po depiliacijos plaukeliai atauga plonesni ir švelnesni.

Nepamirškim, kad besilaukiančiai moteriai pačiai susitvarkyti bikini zoną gali tapti tikru iššūkiu. Didėjantis pilvukas džiugina, tačiau pašalinti plaukelius po juo – anoks džiaugsmas. Todėl depiliaciją patikėję šios srities specialistui, sutaupysite laiko, energijos ir nervų.

Beje, nerekomenduojama, kad depiliacija būtų atliekama pirmą kartą nėštumo metu, jei prieš tai niekada nesate to dariusi. Kadangi besilaukiančios moters oda yra jautresnė, o pirmoji depiliacija ir taip yra pakankamai skausminga. Pakartotini depiliacijos seansai jau nėra tokie skausmingi dėl susilpnėjusios plauko šaknies ir, dažnai, mažesnio ataugusių plaukelių ploto.

Taigi jeigu moters nėštumas sklandus ir ji jaučiasi gerai, procedūras galima darytis iki paskutinių nėštumo dienų. Svarbu pasikliauti savo pojūčiais ir depiliaciją atliekančia meistre!

Mes mylim savo klientes, o nėštukės savo ypatinga energija į mūsų darbinę kasdienybę įneša dar daugiau ramybės ir pozityvo. Todėl nemalonius ir sunkiai “pasiekiamus” darbus palikit mums ir mėgaukitės laukimu 🙂