Depiliuojat bikinį pirmą kartą?

Tikriausiai sunkiai šiandiena rastume kas nėra išbandęs bikinio depiliacijos (nekalbu apie vyrus, nes jie vis dar pratinasi prie šios procedūros). Jums pasisekė jei jūsų meistrė buvo profesionalė, tačiau turite prisiminti, kad ne visi, kas depiliuoja, žino, kaip teisingai ir profesionaliai tai atlikti.

Jei pirmas bandymas buvo nesėkmingas, depiliacijos procedūrą neretai užmirštama ir nustumiama į šalį ilgam.

Nė karto nesate bandžiusi bikinio depiliacijos? Šiomis grožio paslaugų perpildytos rinkos dienomis labai vertėtų pasikliauti draugų, pažįstamų rekomendacijomis. Būtų šaunu, kad jūsų draugė būtų pabandžiusi kelių meistrų paslaugas ir žinotų palyginamąjį efektą. Pirmas kartas yra labai svarbus, nes, ne gana, reikia apsinuoginti prieš visiškai svetimą jums žmogų (nors meistrui visiškai jūsų nuogumas nerūpi), tai dar ir procedūra skausminga, reikia susikaupti ir išklausyti odos priežiūros instrukcijas. Tikrai, pirmas kartas nėra geriausias patyrimas. Tačiau būtent po pirmo karto jūs suprasite skirtumą tarp depiliacijos ir sakykime skutimo! Būtent tada suvoksite, kad tas pusvalandis kančios nėra jau toks baisus. Ypač žinant, kad vėliau procedūros skausmas tik mažės, nes plaukai retės, bei bus silpnesni. Būtent todėl bent patį pirmą kartą turite atsiduoti profesionalo rankoms.

Nesirinkite pirmos pasitaikiusios meistrės tik todėl, kad ji dirba šalia jūsų namų, ar jos įkainiai yra žemiausi mieste. Įsitikinkite, kad meistrė turi pakankamai patirties, dirba su naujos technologijos vaškais (dalis net elastinių vaškų yra nepakankamai elastingi, tačiau pigesni, todėl dauguma meistrų juos mėgsta), kad meistrė vertina savo klientą todėl nesiūlo antraeilės kokybės priemonių.

EstheticA studijoje depiliacijai yra naudojamos prancūziškos priemonės, o meistrė Andželika buvo pirmojo specializuoto depiliacijos salono įkūrėja, kur strategija ir idėja gimė iš aistros plaukų šalinimo procedūromis. Šiuo metu studijoje paslaugas atlieka tik ji, depiliuoja tiek moteris tiek vyrus.

Comments are closed.