Pasiruošimas depiliacijos procedūrai

Man atrodė, kad visi klausimai apie depiliaciją seniai visiems išnagrinėti ir aiškūs, kol nauji klientai suformavo supratimą, kad tai MAN viskas aišku – žmogui niekada nesidarius depiliacijos nebūtinai pasiruošimas ir procedūra yra aiški. Taigi pateiksiu pagrindinius aspektus, kuriuos reikia žinoti:

  1. Paauginkite savo plaukelius depiliuojamoje vietoje bent 3 savaites – ir ne dėl to, kad trumpą plauką sudėtinga išrauti (ir dėl to), bet kadangi plauko ciklas yra apie 4 savaites, tai per tris savaites didžioji dauguma plaukelių išlis į odos paviršių. Priešingu atveju po depiliacijos procedūros jūs nepajusite pačios procedūros esmės – likę neišaugę plaukai ataugs greičiau nei turėtų.
  2. Jei dieną ar dvi prieš procedūrą pašveistumėte depiliuojamą odos plotą (visą kūną būtų gerai, bet jau tiek to), tai taip nušveistumėte raginio sluoksnio dalį ir pakeltumėte plaukelius nuo odos paviršiaus. Gali būti, kad bus geresni procedūros rezultatai.
  3. Po procedūros oda būna padirgusi, tad sintetiniais apatiniais nereikėtų jos labiau dirginti. Bandykite vilkėti natūralaus pluošto patogius apatinius ir kitus rūbus, kurie liesis prie depiliuotos odos.
  4. Po procedūros intensyvias treniruotes reikės atidėti, tad geriau pasportuoti prieš tai. Neplanuokite maudynių ar saulės vonių bent dieną ar dvi po procedūros.
  5. Prieš procedūrą negerkite energizuojančių gėrimų – jie pakelia tonusą ir taip suaktyvina dirgiklius (taip pat ir reaguojančius į skausmą).
  6. Nestresuokite! Jums tai primas kartas, tačiau meistrui nebe. Nors psichologinis nusiteikimas pageidautinas, tačiau nėra čia jau tokia super sudėtinga procedūra ir nėra ko baimintis.
Comments are closed.