Vyrų depiliacija jau senokai nebėra tabu Lietuvoje. Praėjo tie laikai, kai vyrai kone paslapčia ieškojo meistro, kuris padėtų atsikratyti nepageidaujamo plaukuotumo. Dabar dažnas vyras vienokiu ar kitokiu būdu pasišalina ar pakoreguoja kūno plaukus. Šias procedūras būtų galima lyginti su apsilankymu kirpykloje, nes plaukuotumo pašalinimas, ar formos suteikimas gali išryškinti ar paslėpti kūno linijas. Jau nekalbu apie tai, kad per didelis plaukuotumas priduoda nevalyvumo įvaizdį, todėl pravartu apsitvarkyti dėl higienos ar įvaizdžio, ypač jei rodotės be drabužių. Viską galite pasidaryti patys, tačiau jei nežinote kaip, ar norite profesionalios pagalbos – tam yra specialistai dirbantys tokį darbą.

Taigi, jei ieškote specialisto žinančio kaip teisingai depiliuoti vyrą, tai tokį meistrą ką tik radote.

Ar depiliacijos procedūra yra skausminga? Na taip, ji nėra maloni, nes raunami plaukai su šaknimis. Tačiau po procedūros absoliutini dauguma sutinka, kad tai nebuvo taip baisu, kaip tikėjosi.

Registruotis galima telefonu 862472874, el paštu, internetu – internetinėje registracijoje patogu matyti kalendorių ir planuotis laiką pagal save.

Ką pravartu žinoti prieš atliekant depiliaciją galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos